Kamera IPOX PX700E z oświetlaczem podczerwieni

Kamera z oświetlaczem IPOX PX700E

Marka IPOX to seria nowoczesnych kamer do monitoringu w dzień i w nocy. Dzięki jakości wykonania oraz posiadaniu wielu zaawansowanych funkcji kamery IPOX stanowią niezawodny element systemów obserwacji CCTV, Nowa kamera PX700E do telewizji przemysłowej jest pierwszą z całej gamy różnorodnych kamer, które stworzone zostały, by nieprzerwanie dostarczać wysokiej jakości materiału z monitoringu.

Kamera wyposażona została w wydajny przetwornik obrazu Sony Effio-E, który umożliwia rejestrowanie płynnych nagrań wideo w rozdzielczości do 700TVL. Czytelny i szczegółowy obraz to jednak nie jedyna zaleta wynikająca z zastosowania dobrego przetwornika obrazu firmy Sony. Dzięki Sony Effio kamera jest w stanie nieprzerwanie funkcjonować nawet w najbardziej złożonym i dynamicznym środowisku obserwacji. Obsługa takich funkcji jak HLC, BLC, czy AGC zezwala bowiem na zachowanie skuteczności monitoringu w ekstremalnych warunkach środowiskowych.

Wykorzystanie funkcji Highlight Compensation (HLC) umożliwia aktywne maskowanie silnych źródeł oświetlenia – takich jak światła reflektorów samochodowych – i stałe nagrywanie obrazu z zachowaniem szczegółowości obserwowanych obiektów. Funkcja Backlight Compensation (BLC) jest systemem, który wspiera czytelną archiwizację plików wideo w sytuacji występowania różnych warunków oświetlenia w obserwowanej scenie. Dzięki tej funkcji obiekty zlokalizowane zarówno na pierwszym, jak i drugim planie zachowują czytelność.

Kamera IPOX PX 700E z regulowanym uchwytem

Tym, co wyróżnia kamerę przemysłową PX700E IPOX spośród innych kamer wyposażonych w przetwornik obrazu Sony Effio- E jest jej przemyślana konstrukcja oraz szeroki katalog możliwych zastosowań. Kamery przemysłowe IPOX to dobrej jakości urządzenia CCTV wyznaczające nowy kierunek rozwoju profesjonalnych systemów zabezpieczeń. Nowatorskie spojrzenie na monitoring CCTV to przede wszystkim futurystyczny wygląd nowej kamery oraz jej wielofunkcyjny uchwyt pozwalający na łatwą i stabilną instalację praktycznie w każdym miejscu.

Kamerę PX 700 E IPOX do całodobowego monitoringu można z powodzeniem instalować na zewnątrz ochranianych obiektów. Urządzenie otrzymało wysoką klasę szczelności IP66, dzięki czemu możliwe jest niezakłócone operowanie kamery w środowisku, w którym występują skrajne warunki atmosferyczne. Bezproblemową obsługę kamery gwarantuje ekranowe menu OSD. Menu OSD (On Screen Display) wyświetlane jest na ekranie odbiornika wyświetlającego obraz z kamery.

Przy pomocy czytelnego i łatwego w obsłudze menu każdy użytkownik kamery ma sposobność do szybkiej konfiguracji urządzenia. Dokładna personalizacja monitoringu jest możliwa dodatkowo poprzez wykorzystanie funkcjonalności inteligentnych technologii takich jak system detekcji ruchów i stref prywatności.

Za sprawą detekcji ruchu realne jest ustawienie nagrywania obrazu w kamerze w sytuacji wykrycia poruszających się obiektów. Strefy prywatności to z kolei system pozwalający na naniesienie dowolnie ukształtowanych obszarów obrazu, które zamaskują wybrane przez użytkownika fragmenty obrazu. Dzięki temu rozwiązaniu można zakryć te obszary, które nie są istotne dla systemu monitoringu.

Obiektyw kamery PX-700-E IPOX

Wizyjna instalacja zabezpieczeń funkcjonująca w oparciu o niezawodną kamerę IPOX PX 700 E w niskiej cenie zachowa skuteczność przez całą dobę. Wbudowany w kamerze oświetlacz podczerwieni pozwala na nagrywanie czytelnego obrazu w porze nocnej. System diod IR LED oświetlacza generuje wiązkę światła podczerwonego, która w dyskretny sposób oświetla obserwowane obiekty.

Dzięki temu, że promiennik IR działa w sposób całkowicie automatyczny kamera jest w stanie nieprzerwanie nagrywać obraz przez 24 godziny na dobę bez potrzeby ingerencji ze strony użytkownika. Dodatkową zaletą wykorzystania technologii IR (Infrared) jest fakt, iż światło podczerwone nie jest widzialne przez człowieka, przez co osiągnąć można wysoką skuteczność dyskretnego monitoringu w nocy.

Projektując nową serię kamer IPOX kierowano się nie tylko innowacyjnymi zastosowaniami, ale również sprawdzonymi rozwiązaniami w monitoringu. Marka IPOX to idealne połączenie najlepszych rozwiązań z technologią jutra. Kamera PX-700-E umożliwia swobodną regulację obiektywu w zakresie od 2.8 do 12mm. Dostępny zakres ogniskowej pozwala na wybór sposobu rejestracji obrazu z obserwowanej sceny. Możliwe jest zarówno zapisywanie nagrań w panoramicznych proporcjach obrazu, jak również dokładne obserwowanie obiektów zlokalizowanych na znacznych odległościach.

Kamera PX700E IPOX z oświetlaczem podczerwieni IR

Dzięki kamerze CCTV PX 700E marki IPOX możliwe stanie się dokładne monitorowanie domu, firmy, czy mieszkania przez 24h na dobę. Dzięki szeregowi zaawansowanych funkcji analizy i korekcji obrazu każdy użytkownik systemu zabezpieczeń otrzyma możliwość dokładnej personalizacji kamery i dokładnego dostosowania jej funkcjonalności do swoich potrzeb.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o dobrych kamerach do monitoringu sygnowanych logiem IPOX, odwiedź stronę internetową sklepu NAPAD.PL – oficjalnego dystrybutora kamer IPOX w niskich cenach.

Kamera IPOX PX700E w NAPAD.PL

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s